Omlouváme se, ale klub FILIP v současnosti neběží. Děkujeme za pochopení!

Klub Každý má svůj cíl

Jedná se o volnočasový klub mládeže, který vznikl v roce 2013 a pravidelně se schází v sobotu ve 14.00hod před pekařstvím v blízkosti supermarketu Albert, na Severu Kraslic.

Kromě toho jsme v tomto roce prožili spoustu zajímavých výletů, u kterých jsme společně strávili krásný čas. Někteří z nás si uvědomili, že výlet bez počítače či veškerých elektrických zařízení se dá také obejít. Je krásné trávit volný čas v přírodě a poznávat přitom více našeho Stvořitele.
Příroda je krásná, ale málokdo z mladých lidí ji prochází.
Podstatu a smysl naší práce lze také nalézt v klubové znělce.

Klub se zúčastňoval setkání křesťanské mládeže, akcí Royal Rangers a pomáhal při různé službě dětem v rámci Kraslického šneka. Někdy jsme řešili spoustu problémů, na které jsme neznali odpověď. Život je jedno velké dobrodružství. Abychom mohli zažít dobrodružství, tak se nesmíme bát. Proto se v klubu držíme pravidla, smích léčí a otvírá srdce. Kolik jsme každý z nás už měli v životě neřešitelných problémů a kolika se dnes s chutí zasmějeme? Nesmíme se bát pracovat s budoucími problémy. Na každý problém existuje nějaké řešení. Při každém setkání, když řešíme nějaký problém, tak slýchám, že to nikdy nedají. To je tvrzení člověka, co se lehce v boji vzdává. Nikdy neříkej nikdy! V současné době se klub schází nepravidelně po vzájemné domluvě.

V případě zájmu je třeba kontaktovat:

vedoucí Filip Žák, tel: 728 386 028
Tomáš Pacovský, tel: 731 140 229

Fotky a dojmy z uskutečněných akcí a plánované akce lze nalézt na

https://www.facebook.com/groups/364031873721766/