logo

Provozní řád Mateřského klubu Šnek, dále „MK“

1. Děti přicházejí v doprovodu dospělé osoby (rodič, prarodič, teta, aj. osoba, které je dítě svěřené) a za dítě nese plně zodpovědnost. Nenechávejte své dítě bez dozoru!

2. MK Šnek může bezplatně navštívit maminka s miminkem, která potřebuje své miminko nakojit a přebalit, např. v rámci vyřizování na úřadech, za nákupy atd. K dispozici je přebalovací pult a hygienické potřeby.

3. Vstupné činí 50,- Kč/dítě bez vymezení času v herně.

4. Provozní doba je:
Po  9.00 – 12.00hod, 15.00 – 18.00hod

Út   9.00 – 12.00hod

St   9.00 – 12.00hod, 15.00 – 18.00hod

Čt   9.00 – 12.00hod, 15.00 – 18.00hod

Pá   9.00 – 12.00hod

So   14.00 – 18.00hod

Vyhrazujeme si prostor na změny v provozní době, vždy budete včas o případných změnách informováni. Pozor dejte na uzavřenou společnost, kdy klub je zcela uzavřen veřejnosti. O této skutečnosti budete včas informováni prostřednictvím soc. sítě, webu, informační stránky provozovny.

5. V provozní době mohou rodiče svých dětí v kuchyňce využít mikrovlnou troubu pro ohřátí stravy a rychlovarnou konvici prostřednictvím pracovníka v klubu.

6. Nápoje jsou zpoplatněny. Nově je zaveden provoz Šnekovské kavárny pro širokou veřejnost.

7. Získané prostředky budou použity na náklady provozu klubu Šnek. O veškerých příjmech a výdajích je vedeno řádně účetnictví.

8. Svačte prosím v místě, kde jsou stolky. Ohlídejte svá dítka, aby nepobíhala s jídlem v ruce.

9. Dbejte na to, aby děti neničily zařízení a hračky, neodnášely je a zároveň dohlédněte na jejich úklid.

10. Ve vnitřních prostorách Šneku je zakázáno kouřit a požívat alkoholické nápoje. Stejná pravidla platí pro Šnekovskou zahrádku.

11. Dětem doporučuje přezůvky. V celém klubu je položený koberec. Přezouvejte se v místě „čistící zóny“, boty ukládejte do botníků.

12. Za své osobní věci si nese každý návštěvník zodpovědnost! Za případné krádeže či poškození nepřebírá Kraslický Šnek, o.p.s. zodpovědnost!

13. Chraňte zdraví dětí! Pokud jste nastydlí či dokonce nemocní, zůstaňte raději doma! Děkujeme za pochopení a za Vaši ohleduplnost!

14. Nebojte se na nás obrátit v případě námětů, tipů a inspirace osobně či formou Knihy přání a stížností. Kniha je volně k dispozici.

15. Návštěvníci neakceptující provozní řád, mohou být z klubu Šnek vykázáni!

16. Návštěvníku, který jakýmkoliv způsobem ničí vybavení provozovny a jakýmkoliv způsobem poškozuje dobré jméno společnosti,

bude zamezen vstup do provozovny a bude mu uložena náhrada poškozené věci. V dalším postupu se obrátíme na orgány činné v trestním řízení.

My se Vám pokusíme vytvořit, co nejpříjemnější prostředí a vyjít maximálně vstříc Vašim potřebám!

Tým ŠNEK

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.